Drogie organizacje,
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na dwudniowe wydarzenie pod nazwą „Kociewskie Forum Animacji”, które odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2024 roku, w Hotelu REN w Starogardzie Gdańskim.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków grup nieformalnych, osoby odpowiedzialne za współpracę z organizacjami w samorządach lokalnych oraz przedstawicieli instytucji kultury z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia”.
Przygotowaliśmy dla Was program, uwzględniając Wasze warsztatowe marzenia, jakimi podzieliliście się z nami na spotkaniach sieciujących. Będzie więc można nauczyć się czegoś nowego oraz zainspirować się tym, jak to robią inni.😉
Przewidzieliśmy także czas na sieciowanie i integracje – dlatego pierwszy dzień kończymy kolacją z niespodziankami. Jako, że III sektor nigdy nie ma dość rozmów, a pomysły na inicjatywy wśród nich się rodzą, proponujemy skorzystanie z noclegu (ilość miejsc ograniczona).😉
W programie m.in.:
– warsztaty z myślenia wizualnego i pracy z flipchartem, które poprowadzi Agnieszka Halama – Certyfikowany trener warsztatu grupowego, trener myślenia wizualnego, ilustrator, pedagog.
– warsztaty o tematyce wypalenia społecznikowskiego, które poprowadzi Natalia Sarata – trenerka, badaczka społeczna, założycielka Fundacji RegenerAkcja, Specjalistka w zakresie wypalenia społecznikowskiego.
– warsztaty z zakresu komunikacji i współpracy w zespole metodą Point´s of You, które poprowadzi Małgorzata Aszyk – psycholog, terapeutka, trener rozwoju osobistego.
Do podzielenia się swoimi doświadczeniami zaprosiliśmy ekspertów i praktyków: Katarzynę Kotarską – koordynatorkę Programu Lato w Teatrze, Sławomira Księżniaka – Dyrektora Domu Kultury Węglin, Monikę Januszewską – Dyrektorkę Biblioteki w gminie Lubiewo, ale także animatorkę NCK w programie Domy Kultury +; oraz Maję Winiarską – sołtyskę wsi Opypy w latach 2011-2019, ekspertkę Fundacji Wspomagania Wsi i specjalistkę ds. fundraisingu biznesowego w Caritas Polska.
Udział w wydarzeniu potwierdziła również Pani Minister ds. społeczeństwa obywatelskiego Agnieszka Buczyńska.

Zgłaszacie się na wydarzenie poprzez formularz udostępniony poniżej:

https://forms.gle/F6JwK3WREbxvtq2ZA

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem (udostępniony w załączniku), program ułożyliśmy w taki sposób, byście mogli skorzystać z każdego warsztatu 😉

Program Wydarzenia