opis_strony2
ZMIANY W LSR konsultacje społeczne PDF Drukuj Email
piątek, 12 maja 2017 11:40
baner_prowu
Publikacja1

   

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia” przystępuje do zmiany Lokalnej Strategii Rozwoju wraz z Procedurą wyboru wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane poprzez podmioty inne niż LGD w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii” i kryteriów wyboru operacji zgodnie z uchwałą nr 1/01/2017 z dnia 30 stycznia 2017 r.

Poniżej przedstawiamy propozycję zmian.

Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach poprzez wypełnianie ankiety z uwagami i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uwagi można składać w formie elektronicznej do dnia 25.05.2017 r.

strona_nowa

Rozdział VI. Sposób wyboru i oceny operacji oraz sposób ustanawiania kryteriów wyboru - 1. Ogólna charakterystyka przyjętych rozwiązań formalno-instytucjonalnych.

strona_nowa

Rozdział VI. Sposób wyboru i oceny operacji oraz sposób ustanawiania kryteriów wyboru - 2. Sposób ustanawiania i zmiany kryteriów wyboru operacji.

strona_nowa

Rozdział VI. Sposób wyboru i oceny operacji oraz sposób ustanawiania kryteriów wyboru -3. Innowacyjność.

strona_nowa

Rozdział VI. Sposób wyboru i oceny operacji oraz sposób ustanawiania kryteriów wyboru - 4. Informacja o realizacji projektów grantowych i operacji własnych.

strona_nowa

 Rozdział V. Cele i wskaźniki - 5. Opis przedsięwzięć realizowanych w ramach RLKS, sposób ich realizacji wraz z uzasadnieniami.

strona_nowa

Załącznik nr 3 do LSR  Plan działania.

strona_nowa

  Kryteria wyboru operacji – Konkurs otwarty

strona_nowa

 Ankieta - Badanie ankietowe  „Uwagi do propozycji treści procedury i kryteriów wyboru operacji”

strona_nowa

Procedura wyboru wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach działąnia "Wdrażanie Lokalnych Strategii"