Aktualności
KONKURS OPOWIEDZ..... PDF Drukuj Email
piątek, 07 listopada 2008 00:00

Drodzy Państwo,

Chciałabym gorąco zachęcić do wzięcia udziału w konkursie pt. „Opowiedz...” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ściśle związanym z programem „Działaj Lokalnie”. Ten konkurs daje Wam szansę zaprezentowania się z twórczej strony zarówno przed nami jak i przed Akademią. Niech Wasze działania nie idą w niepamięć, chwalcie się tym co już osiągnęliście,a otworzą się przed Wami co raz to nowe i coraz to lepsze możliwości zmieniania czegoś w Waszej miejscowości. Nie dajcie o sobie zapomnieć!!!. Wiemy, że dokonaliście już wiele - pomogliście innym ludziom wyjść z domów i oderwać się od szarej rzeczywistości, zagospodarowaliście im czas oraz daliście im szansę pożytecznie go wykorzystać. Jak udało Wam się zrobić coś z niczego? Dlaczego z Wami niemożliwe staje się możliwe? Wspólnie pokażcie co macie najlepszego, niech inni Wam zazdroszczą!. Niech wszyscy uwierzą, że jesteście wyjątkowi! Wy zyskacie uznanie, a my dzięki Wam zyskamy przychylność Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i być może w następnych edycjach „ Działaj Lokalnie” będziemy mogli Państwa jeszcze bardziej usatysfakcjonować. Zróbmy wszystko by udało Nam się osiągnąć sukces.
Więcej…
 
Dotacja z BS w Skórczu - dodtakowe dofinansowanie w ramach Działaj LOaklnie VI - edycja 2008 PDF Drukuj Email
piątek, 24 października 2008 00:00

Dzięki dotacji od Banku Spółdzielczego w Skórczu udało nam się dofinansować kolejny projekt!!!


Miło nam poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Skórczu okazał się przychylny na naszą prośbę o wsparcie w ramach Działaj Lokalnie i otrzymaliśmy 5 tysięcy złotych, które w całości postanowiliśmy przeznaczyć na projekty do programu Działaj Lokalnie. Przywróciliśmy wcześniej nie uznane przez Komisję koszty na budowę łazienki i WC o które zwróciło się z prośbą Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin oraz koszty wydruku dyplomów dla uczestników zajęć, o które wystąpiła Maltańska Służba Medyczna.

Więcej…
 
Protokół ze szkolenia nt. Działaj Lokalnie VI z dnia 30 września PDF Drukuj Email
piątek, 03 października 2008 00:00

PROTOKÓŁ ZE SZKOLENIA NT. DZIAŁAJ LOKALNIE VI Z DNIA 30 WRZEŚNIA

Dnia 30 września 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim o godzinie 15.00 odbyło się pierwsze szkolenie grantobiorców LOG. Prowadzącą szkolenie była Pani Justyna Wołoczko – koordynatorka Działaj Lokalnie w Fundacji Pokolenia w Tczewie. Podczas spotkania Pani Justyna starała się przekazać jak najwięcej informacji dotyczących opisu faktury o obiegu dotacji na kontach. Objasniła całą procedurę co do tego jak ma wyglądać konto od momentu przelania dotacji do końowego rozliczenia. Zaproponowała wzór opisu faktury oraz oświadczenia. Wzory te mogą okazać się pomocne grantobiorcom przy późniejszych rozliczeniach. Pytań było mnóstwo, ale Pani Justyna radziła sobie znakomicie. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Wszyscy rozstali się z uśmiechem na twarzy.

Sporządziła              

Joanna Nadolna          

 
Projekty Działaj Lokalnie VI- edycja 2008 ruszyły !!!! PDF Drukuj Email
środa, 10 września 2008 00:00

Projekty Działaj Lokalnie VI - edycja 2008 ruszyły!!!

Skoro to właśnie te projekty okazały się najlepsze to warto coś o nich wiedzieć...

Więcej…
 
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GARNTOWEJ Z DNIA 26 Sierpnia 2008 PDF Drukuj Email
wtorek, 26 sierpnia 2008 00:00


PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GRANTOWEJ
z dnia 26 sierpnia 2008

Dnia 26 sierpnia 2008 roku o godzinie 9.00 w Urzędzie Gminy Starogard Gdański miało miejsce posiedzenie członków Komisji Grantowej. W skład Komisji wchodzą: przedstawiciele samorządu lokalnego: Katarzyna Dunst, Michał Gliniecki, Małgorzata Klein, Jan Stypa, Bogusław Męczykowski, Regina Kotłowska, przedstawiciele organizacji pozarządowych: Magdalena Forc – Cherek , Janina Kalbarczyk, Ewa Czeplina, Regina Bonk, Hanna Machnikowska, przedstawiciele biznesu: Izabela Stawicka oraz Ludwik Szparkowski. Udział w obradach brał także Mirosław Ossowski, jednak nie dostarczył kart oceny merytorycznej i nie wyrażał swojego zdania na temat oceny. Wnioski wcześniej zostały poddane ocenie 3 niezależnych ekspertów w składzie: Justyna Wołoczko, Waja Jabłonowska oraz Rafał Kosecki, potem dopiero mogła je oceniać Komisja Grantowa bazując na uwagach ekspertów.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia818283848586878889następnaostatnia»

Strona 88 z 89