Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w godz. 10:00 –11:00 na platformie Zoom.

Poznaj nowe możliwości rozwoju firmy poprzez inwestowanie w innowacje, cyfryzację oraz promocję na targach międzynarodowych. Zapraszamy na spotkanie on-line. Podpowiemy, z jakich źródeł finasowania możesz skorzystać.

Podczas webinarium poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Fundusze Europejskie na innowacje, cyfryzację oraz promocję marki MŚP – przedstawienie oferty programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.
  • Przedstawienie usługi INNOPOINT, STEP oraz Innovation Coach.
  • Pożyczki na wsparcie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Warunkiem udziału w webinarium jest wypełnienie do dnia 5 grudnia 2023 r. formularza zgłoszeniowego “Weź udział” i potwierdzenie uczestnictwa linkiem aktywacyjnym przesłanym na adres e‑mail osoby zgłaszającej się. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (6 grudnia 2023 r.).

Aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku
ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
tel.: 58 326 81 47, 58 326 81 48, 58 326 81 52
e-mail: pife.gdansk@pomorskie.eu  

Wszystkie informacje i załączniki na stronie: https://www.rpo.pomorskie.eu/-/webinarium-rozwin-firme-z-funduszami-europejski-11?fbclid=IwAR3KllKyK_TMMf5d-sIwEgbT_o4_RkfxTtBCzvQeq3ZiKCQ0wUO09d-jtnI#

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.