Zaproszenie na bezpłatne szkolenia

W związku z realizacją operacji własnej pt. „ Akademia Zarządzania Finansami oraz doradztwa w NGO” wychodzimy do Państwa z ofertą wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.

 

Temat: Nowe technologie – Canva

Jeśli wiesz jak ważne są wizualne aspekty działań w organizacji, to na pewno docenisz Canvę i jej możliwości jako aplikacji graficznej. Na szkoleniu nauczysz się projektować plakaty, ulotki, grafiki do mediów społecznościowych czy logo organizacji. Dowiesz się jak założyć specjalne konto dla stowarzyszenia czy fundacji i uzyskać dostęp do ciekawych opcji.

Szkolenie poprowadzi Marcin Karwowski – doradca merytoryczny w starogardzkim Centrum Organizacji Pozarządowych, doświadczony trener i coach. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych, trenerskich, menedżerskich i osobistych.

Na szkolenie zabierz ze sobą komputer – jeśli masz problem z urządzeniem, zgłoś to do nas, a pomożemy 🙂

 

Temat: Tworzenie oferty w ramach działalności odpłatnej pożytku publicznego

  1. Odpłatna działalność pożytku publicznego- wprowadzenie
  2. Tworzenie oferty – pomysł na działalność odpłatną
  3. Model biznesowy Canvas

 

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób twoja organizacja może finansować działania poza grantami, to szkolenie jest dla ciebie! Wspólnie znajdziemy potencjał w twojej organizacji, który zapewni fundusze na jej działalność.

Szkolenie poprowadzi Dorota Wiśniewska – doradczyni formalno-prawna w Starogardzkim Centrum Organizacji Pozarządowych oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalistka ds. ekonomii społecznej, od kilkunastu lat związana z sektorem pozarządowym, certyfikowana doradczyni Fimango.

 

Szkolenia odbędą się w MOK w Skórczu oraz w GOK Kaliska w dniach 19 i 26 lipca 2021r.

Miejsce szkolenia:

19 lipca 2021

Godz. 17.00

26 lipca 2021

Godz. 17.00

Zapraszamy przedstawicieli z gmin:
Miejski Ośrodek Kultury w Skórczu ul. 27 Stycznia 4

83-220 Skórcz

Temat: Tworzenie oferty w ramach działalności odpłatnej pożytku publicznego Temat: Nowe technologie- Canva m. Skórcz, g. Skórcz, Smętowo Graniczne, Osiek, Bobowo, Lubichowo, Starogard Gdański
Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach

ul. Długa 18

83-260 Kaliska

Temat: Nowe technologie- Canva Temat: Tworzenie oferty w ramach działalności odpłatnej pożytku publicznego Kaliska, Stara Kiszewa, Zblewo, Czarna Woda, Osieczna, Liniewo, Skarszewy

 

 Podział przedstawicieli z gmin jest tylko propozycją, można dowolnie wybrać sobie miejsce szkolenia.

 

Zapisy:

 

 Lokalna Grupa Działania “Chata Kociewia”

Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18,

83-200 Starogard Gdański

tel. 58 560 18 82,  e-mail: biuro@chatakociewia.pl