Lokalna Grupa Działania Chata Kociewia zaprasza organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, KGW, kluby sportowe, OSP) na doradztwo grupowe i indywidualne z zakresu:

Doradztwa formalno-prawnego  i marketingowego – Dorota Wiśniewska  z Malborskiego Stowarzyszenia OŚ pomoże Wam jeśli zastanawiacie się jak napisać / bądź jak zmienić statut, odczaruje problem ze sprawozdawczością; a także podpowie jak promować działalność organizacji i jak przygotować się do prowadzenia działalności odpłatnej pożytku publicznego.

Nie zwlekaj – umów się na doradztwo już dziś pod numerem telefonu 503 845 796, lub napisz do nas maila na adres biuro@chatakociewia.pl .

Doradztwo z zakresu nowoczesnych technologii  – Marcin Karwowski  przybliży Wam  aplikacje do spotkań zdalnych Zoom, Meet, oraz inne narzędzia ułatwiające życie i usprawniające pracę w organizacji.

Nie zwlekaj – umów się na doradztwo już dziś pod numerem telefonu 513 206 114, lub napisz do nas maila na adres biuro@chatakociewia.pl .

Doradztwo finansowe – Karolina Cyran Juraszek podpowie Wam jak planować finanse, a jak ich nie planować. Jak i czy w ogóle należy wyznaczać cele finansowe dla organizacji? Pokaże Wam narzędzia planistyczne służące do podejmowaniu decyzji finansowych .

Nie zwlekaj – umów się na doradztwo już dziś pod numerem telefonu 603 468 088, lub napisz do nas maila na adres biuro@chatakociewia.pl

Z doradztwa skorzystać mogą organizacje pozarządowe, które mają siedzibę na obszarze Lokalnej Grupy Działania Chata Kociewia.

Istnieje też możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych.

Doradztwo jest realizowane w ramach operacji własnej  „Wzmocnienie organizacji pozarządowych poprzez zorganizowanie szkolenia w ramach Akademii Zarządzania Finansami oraz doradztwa dla NGO”.

Projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE.