opis_strony2
Chata Kociewia
SPRAWOZDANIE ZE SZKOLENIA: "PROCES PLANOWANIA PROJEKTU I PRACA METODĄ PROJEKTOWĄ W KONTEKŚCIE POK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 listopada 2009 01:00

Dnia 19 listopada 2009 roku o godzinie 9.00 odbyło się szkolenie organizowane przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia" w Nowej Wsi Rzecznej, a poświęcone było procesom planowania projektu i pracy metodą projektową w kontekście Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Spotkanie prowadziła Pani Agnieszka Małecka-Jagła.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 listopada 2009 01:00

ZAPROSZENIE

" Działania w obiektywie"


Jak ująć działania by zaskoczyć innych? Jeśli nie znasz na to odpowiedzi to na pewno przyda Ci się szkolenie, na które serdecznie zapraszamy. Nie może Ciebie zabraknąć!
KIEDY? 26 listopada 2009 roku tj. czwartek
GDZIE? W biurze Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia" ul. Rzeczna 18, Nowa Wieś Rzeczna, 83-200 Starogard Gdański
O KTÓREJ? W godzinach od 10.00 do 15:00
ZAKRES SZKOLENIA? Na szkoleniu zostaną dokładnie omówione kategorie konkursowe w ramach których można składać prace do Opowiedz oraz zostaną zaprezentowane różnorodne możliwości wykorzystania zdjęć i filmów, aby jak najlepiej pokazać swoje dotychczasowe osiągnięcia.
KTO PROWADZI? Szkolenie z Opowiedz poprowadzi Pan Michał Jankowski - pasjonujący się fotografią na wszelkie możliwe sposoby.

Więcej…
 
Zawieszenie konkursu składania ofert na stanowisko ds. księgowości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 września 2009 01:00

W związku ze zmianą procedury dotyczącej naboru pracownika na stanowisko ds. księgowości, zawiesza się związany z nim proces rekrutacji. Prosimy o nie skadanie ofert na w/w stanowisko.

 
Szkolenie: "Proces planowania projektu i praca metodą projektową w kontekście POKL" PDF Drukuj Email
czwartek, 12 listopada 2009 01:00

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku, zaprasza na szkolenie pt. "Proces planowania projektu i praca metodą projektową w kontekście POKL".

Odbędzie się ono w dniu 19 listopada (od godz 9:00 do 16:30) w siedzibie Lokalnej Grupy Działania , Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18 (za świetlicą wiejską). Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Małecka - Jagła. Szkolenie jest bezpłatne!

Zgłoszenia, do dnia 16 listopada, prosimy przesyłać na numer faksu + 58 340 12 13 lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszeniowy


Zapraszamy!

 
Wizyta gości z Ukrainy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 sierpnia 2009 01:00

W dniu 13 lipca w przepięknie położonej Karczmie "Pod Wygodą" w Suminie mieliśmy zaszczyt gościć kilkudziesięcioosobową grupę z Ukrainy, konkretnie z Krymu. Grupa zagranicznych gości przebywała na 2-tygodniowych warsztatach z zakresu opracowywania projektów umożliwiających finansowanie przedsięwzięć rozwojowych na obszarach wiejskich. Warsztaty połączone były z wizytami studyjnymi. W trzydziestoosobowym składzie zagranicznych partnerów znaleźli się między innymi przedstawiciele samorządów, instytucji związanych z rozwojem wsi, rolnicy i przedsiębiorcy wiejscy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia101102103104następnaostatnia»

Strona 102 z 104