opis_strony2
Aktualności
POWOLI DOBIEGA KOŃCA VII EDYCJA DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
czwartek, 30 sierpnia 2012 12:10

Tegoryczna VII edycji Programu Działaj Lokalnie zbliża się do końca. Wszyscy beneficjenci  zrealizowali wszystkie zaplanowane cele w terminie. W ramach Programu przeprowadzono już piętnaście monitoringów. Miłym zaskoczeniem w wielu projektach, było szerokie zainteresowanie społeczności lokalnej w wielu miejsowościach.  Nasi beneficjenci zyskali wiele dobrychZostały nam tylko sprawozdania końcowe i konferencja podsumowująca, na którą już wszystkich bardzo serdecznie ZAPRASZAMY!

 
JESTEM SOBIE KOCIEWIACZEK PDF Drukuj Email
środa, 11 kwietnia 2012 10:04
rodzina1    rodzina2
 
ZUMBA NA KOCIEWIU PDF Drukuj Email
środa, 11 kwietnia 2012 09:15
zumba

Stowarzyszenie
Kobiety Kwiaty Kociewia
zapraszają na zajęcia
"Zumba na Kociewiu"

Jeśli lubisz tańczyć, bawić się i spalać kalorie te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Bez ograniczeń płci, wieku czy umiejętności.
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zajęcia będą odbywały się w miejscowościach:

Lipinki Szlacheckie w każdy wtorek o godz.18.00 START dnia 17 kwietnia b.r. w świetlicy wiejskiej
Jabłowo w każdy wtorek o godz. 19.30 START dnia 17 kwietnia b.r. na sali w ZSP
Koteże w każdą środę o godz. 17.00 START dnia 18 kwietnia b.r. w świetlicy wiejskiej
Janowo w każdy czwartek o godz. 17.00 START dnia 19 kwietnia b.r. w świetlicy wiejskiej

Więcej informacji pod nr tel. 781-033-106 lub 502-134-130

Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalna Organizację Grantową LGD " Chata Kociewia" w Nowej Wsi Rzecznej.

 
KOMISJA WYBRAŁA WNIOSKI W RAMCH DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
środa, 04 kwietnia 2012 10:03
dl_logo       Dnia 30 marca 2012 roku tj. piątek o godzinie 9:00 zebrała się Komisja Grantowa, oceniająca i wybierająca wnioski w ramach Programu Działaj Lokalnie, w spotkaniu uczestniczyło 15 osób reprezentujące sektory: publiczny, społeczny i biznesowy, a także 3 niezależnych ekspertów. Do biura Lokalnej Grupy Działania wpłyneło 60 wniosków na łączną kwotę 322 400,37 zł. z czego pomyślnie przeszło ocenę formalną i merytoryczną 17 wniosków na kwotę dofinansowania 66 373,57 zł.  W tym roku zadanie było bardzo trudne ze względu na mnogość ciekawych i dobrych projektów, Komisja dokładnie analizowała każdy wniosek i wyłoniła te, które wniosą coś użytecznego i będą oscylowały wokół dobra wspólnego całej społeczności.

Członkom Komisji dziękujemy za tak liczne przybycie, dziękujemy za poświęcony czas na sprawdzanie wniosków oraz za aktywność na posiedzeniu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej realizacji swoich projektów, natomiast organizacjom, którym w tym roku nie powiodło się zachęcamy do skorzystania z możliwości złożenia wniosku w przyszłym roku.

  LISTA WNIOSKÓW DOFINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE


 
DZIAŁAJ LOKALNIE 2012 - zakończyliśmy nabór wniosków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 marca 2012 08:00
   Dzialaj_Lokalnie_logo             16 marca zakończyliśmy nabór wniosków w ramach Programu Działaj Lokalnie, do biura LGD wpłynęło 60 wniosków. Aktualnie wnioski poddane są wstępnej ocenie formalnej, a następnie zostaną przekazane członkom Komisji Grantowej, która spotka się 30 marca w biurze LGD i ostatecznie dokona wyboru  operacji, które otrzymają dotację. Łączna pula przeznaczona na granty wynosi 63 000 zł.


Komisja wybierze te projekty, które w najwyższym stopniu spełnią następujące kryteria:

1. odpowiadają na jasno zdefiniowaną potrzebę, której zaspokojenie służy dobru wspólnemu, szeroko angażują mieszkańców do zaspokojenia tej potrzeby, a przez to do aktywności na rzecz dobra wspólnego.

2. zakładają działania adekwatne do opisanej potrzeby oraz atrakcyjne dla uczestników projektu.

3. jasno i w sposób wymierny przedstawiają planowane korzyści, jakie w efekcie realizacji projektu odniosą jego bezpośredni uczestnicy oraz lokalna społeczność.

4. mają adekwatny do założeń projektu harmonogram działań, opierają się na współpracy z partnerami instytucjonalnymi i wolontariuszami.

5. planują kontynuowanie wybranych działań projektu i podtrzymanie aktywności środowisk lub grup społecznych po zakończeniu realizacji projektu.

6. gwarantują zaangażowanie wymaganego wkładu własnego, mają budżet adekwatny do zaplanowanych działań.

  LISTA WNIOSKÓW

 
O PROGRAMIE DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
środa, 29 lutego 2012 01:00
Dzialaj_Lokalnie_logo                                                                  

 "Działaj Lokalnie" to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany od 2000 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem "Działaj Lokalnie" jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. Realizacji Programu służy organizowanie konkursów grantowych, w ramach których wspierane są projekty inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości. Poprzez Program "Działaj Lokalnie" wspieramy zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności.    
                                                                                                                                                                             

Więcej…
 
DZIAŁAJ LOKALNIE - INFORMACJA O NABORZE PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2012 14:29
   i                                              

Wszyskich zainteresowanych konkursem w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych przesuwa się termin naboru wniosków na dzień 16 LUTY - 16 MARZEC. Otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym informację od Akademi Rozwoju Filantropii w Polsce, że jutro, tj. 16 lutego zostaną  przekazane nam dokumenty konkursowe: wniosek wraz z regulaminem.

 
«pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia»

Strona 8 z 9