opis_strony2
Aktualności
DOKUMENTY KONKURSOWE DL PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lipca 2013 15:42
dl_logo                   
Drodzy beneficjenci Programu Działaj Lokalnie VIII. Poniżej znajdują się wszelkie dokumenty jakie mogą być Państwu przydatne w realizacji swoich projektów w ramach Działaj Lokalnie. Oczywiście wszystkich wykorzystać nie trzeba ale mogą one stanowić dla Państwa pewną wskazówkę, jak wykonywać określone zadania.

PLIKI DO POBRANIA

 
DZIAŁAJ LOKALNIE - KOMISJA WYBRAŁA PDF Drukuj Email
piątek, 05 lipca 2013 08:36
Dzialaj_Lokalnie_logo(1)                                                                   

                             

Dnia 5 lipca odbyło się posiedzenie Komisji Grantowej, która obradowała nad wyborem wniosków do finansowania w ramach Programu Działaj Lokalnie. W tym roku wpłynęły do biura LGD 34 wnioski na łączną kwotę 186 336,40 zł., natomiast dostępny budżet to 69 000 zł. i w ramach tej kwoty dofinansowanych zostało 15 projektów.

GRATULUJEMY Smile
 
  LISTA WNIOSKÓW, KTÓRE OTRZYMAŁY DOFINANSOWANIE
 
DZIAŁAJ LOKALNIE RUSZA 13 maj - 13 czerwiec 2013 PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2013 13:18

Z dniem 13 maja 2013 roku Ośrodek Działaj Lokalnie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII-2013. Nabór potrwa do 13 czerwca 2013 roku. Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne do udziału w konkursie. Maksymalna wysokość dofinansowania jednego wniosku wynosi 6 tysięcy złotych.

W tym roku zmienia się nieco sposób składania wniosków ponieważ pilotażowo wprowadzamy generator wniosków. Jednak jeżeli wymagania generatora przerosną Państwa oczekiwania będzie wyjątkowo w tym roku możliwość złożenia wniosku e- mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednak bardzo gorąco zachęcam do składania wniosków poprzez generator, ponieważ jest on bardzo przejrzysty.  

Więcej znajdziecie Państwo w regulaminie do konkursu zamieszczonego pod niniejszą informacją.

W razie pytań służę pomocą:

58 560 18 82 lub e-mail: a.nadolna- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
  Regulamin konkursu
  Formularz wniosku 

 
DZIAŁAJ LOKALNIE TRWA NABÓR PDF Drukuj Email
niedziela, 12 maja 2013 09:22
dl_logo         

Drodzy beneficjenci

Przypominamy, iż 13 czerwca 2013 roku mija termin składania wniosków w ramach Działaj Lokalnie VIII-2013. Proszę pamiętać, iż wniosek nie zostanie złożony, a co za tym idzie nie będzie mógł być poddany pod obrady Komisji Grantowej jeżeli nie klikną Państwo ikonki z napisem "Złóż wniosek". Przed kliknięciem jednak proszę się upewnić czy na pewno wszystko zostało prawidłowo wypełnione.

Nie mają Państwo już dużo czasu, a więc klikajcie i składajcie wnioski.

 

UWAGA!

Szczególną uwagę powinny zwrócić grupy nieformalne składające wnioski ponieważ wniosek nie zostanie złożony jeżeli Organizacja która udzieliła nam osobowości prawnej nie kliknie i nie potwierdzi autentyczności danych.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Tel. 58 560 18 82

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
sobota, 11 maja 2013 22:32

Drodzy beneficjenci Programu Działaj Lokalnie!


Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznym naborze wniosków do Działaj Lokalnie. Przypominam, iż nabór trwa od 13 maja 2013 do 13 czerwca 2013 roku, natomiast realizacja maksymalnie 6 miesięcznych projektów może trwać od 15 lipca 2013 do 15 stycznia 2014 roku.


Bardzo nam niezmiernie miło jeżeli będzie Państwa tak samo dużo jak w roku poprzednim w myśl powiedzenia "Im więcej tym lepiej". Wszelkie dokumenty można pobrać ze strony www.chatakociewia.pl zakładka DZIAŁAJ LOKALNIE - nabory.


W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 
DZIAŁAJ LOKALNIE VIII PDF Drukuj Email
wtorek, 30 kwietnia 2013 13:53
GENERATOR WNIOSKÓW          plik

Tuż po majówce czas nadejdzie na Działaj Lokalnie. Beneficjenci kochani już dziś zachęcamy Was do udziału w konkursie. Najprawdopodobniej będzie on ogłoszony 13 maja 2013 roku.

Zmienia się nieco formuła składania wniosków ponieważ w tym roku po raz pierwszy pilotażowo wprowadzamy generator poprzez, który będziemy składać wnioski do konkursu. Dla tych, dla których generator okaże się nie do przejścia będzie możliwość złożenia wniosku e-mailem. Jednak zachęcamy do skorzystania z generatora ponieważ jest on przejrzysty i jasny. Z pewnością nie sprawi Państwu większych problemów. Pod tą informacją znajdziecie Państwo przekierowanie do generatora wniosków jednak do momentu ogłoszenia konkursu mimo zalogowania nie będą Państwo mogli złożyć wniosku.

Już dziś uprzedzamy, żeby przed kliknięciem okienka "złóż wniosek" upewnić się, że na pewno chcemy go złożyć, że mamy wszystko uzupełnione. Po kliknięciu okienka "złóż wniosek" nie będzie możliwe już wprowadzanie jakichkolwiek zmian.

Zapraszamy również do udziału w spotkaniach informacyjnych w ramach programu Działaj Lokalnie. Będą to spotkania z koordynatorem na temat założeń programu oraz postaramy się omówić generator, żeby ułatwić Państwu zmierzenie się z tą nową rzeczywistościąJ

W razie jakichkolwiek pytań w biurze służymy pomocą
   dl_logo                                                                         
 
DZIAŁAJ LOKALNIE VIII 2013 PDF Drukuj Email
czwartek, 24 stycznia 2013 01:00
   kwiaty_dl                                   

Działaj Lokalnie VII-2012 zostało zakończone, projekty rozliczone. Ośrodek Działaj Lokalnie przymierza się do ogłoszenia kolejnego konkursu w roku 2013. Będzie to już ósma edycja Programu.

Proszę zarezerwować sobie miejsce w kalendarzach ponieważ ogłoszenie konkursu nastąpi prawdopodobnie w kwietniu, trwać będzie do maja. Następnie zbierze się Komisja Grantowa celem wyłonienia najciekawszych projektów. Realizacja lokalnych projektów będzie możliwa prawdopodobnie od 1 lipca i trwać będzie do końca grudnia 2013 roku. Jak w roku poprzednim projekty będą mogły trwać minimalnie 3 miesiące- maksymalnie 6 miesięcy. Niezmienna zostaje też kwota maksymalnego dofinansowania- 6 tysięcy złotych.

Jeśli jeszcze nie wzięliście udziału w konkursie to serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje posiadające osobowość prawną , a także grupy nieformalne do składania wniosków do Programu Działaj Lokalnie VIII w roku 2013. Im więcej nas będzie- tym lepiej!

W razie pytań służymy pomocą.

 
«pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia»

Strona 7 z 9