opis_strony2
Aktualności
REALIZACJA PROJEKTU W RAMACH DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 września 2013 09:08
Projekt „Łyżeczką i pędzelkiem,
czyli twórcze dzieci”

plll

                                                                                              


Od września w Przedszkolu Publicznym w Czarnej Wodzie realizowany będzie projekt „Łyżeczką i pędzelkiem, czyli twórcze dzieci” współfinansowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Polsko-Amerykańską Akademię Wolności w ramach VIII edycji konkursu grantowego Działaj Lokalnie.

Na warsztatach kulinarnych i plastycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami zdobędą nowe umiejętności i spędzą wspólnie czas w miłej i twórczej atmosferze. Tym razem dzieci i rodzice będą gotować, malować, piec, wykonywać odlewy gipsowe, ozdabiać przedmioty i przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia. Zajęcia odbywać się będą w Przedszkolu Publicznym w Czarnej Wodzie od października do grudnia 2013 i są bezpłatne. Finałem projektu będzie przedświąteczne spotkanie dla wszystkich mieszkańców naszego miasta pod hasłem „Pierniki i pierniczki w Przedszkolu”, na którym uczestnicy warsztatów zaprezentują wykonane przedmioty i przygotowane tradycyjne potrawy kociewskie i świąteczne.

Więcej informacji na stronach internetowych: WWW.przedszkole.czarna-woda.pl, www.rodzicezinicjatywa.pl i na profilu na facebooku.
Projekt realizowany ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie- LGD "Chata Kociewia.

  Dzialaj_Lokalnie_logo                               logo_PAFW                       LOGOX                        chata

 
DOKUMENTY KONKURSOWE DL PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lipca 2013 14:42
dl_logo                   
Drodzy beneficjenci Programu Działaj Lokalnie VIII. Poniżej znajdują się wszelkie dokumenty jakie mogą być Państwu przydatne w realizacji swoich projektów w ramach Działaj Lokalnie. Oczywiście wszystkich wykorzystać nie trzeba ale mogą one stanowić dla Państwa pewną wskazówkę, jak wykonywać określone zadania.

PLIKI DO POBRANIA

 
DZIAŁAJ LOKALNIE - KOMISJA WYBRAŁA PDF Drukuj Email
piątek, 05 lipca 2013 07:36
Dzialaj_Lokalnie_logo(1)                                                                   

                             

Dnia 5 lipca odbyło się posiedzenie Komisji Grantowej, która obradowała nad wyborem wniosków do finansowania w ramach Programu Działaj Lokalnie. W tym roku wpłynęły do biura LGD 34 wnioski na łączną kwotę 186 336,40 zł., natomiast dostępny budżet to 69 000 zł. i w ramach tej kwoty dofinansowanych zostało 15 projektów.

GRATULUJEMY Smile
 
  LISTA WNIOSKÓW, KTÓRE OTRZYMAŁY DOFINANSOWANIE
 
DZIAŁAJ LOKALNIE RUSZA 13 maj - 13 czerwiec 2013 PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2013 12:18

Z dniem 13 maja 2013 roku Ośrodek Działaj Lokalnie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII-2013. Nabór potrwa do 13 czerwca 2013 roku. Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne do udziału w konkursie. Maksymalna wysokość dofinansowania jednego wniosku wynosi 6 tysięcy złotych.

W tym roku zmienia się nieco sposób składania wniosków ponieważ pilotażowo wprowadzamy generator wniosków. Jednak jeżeli wymagania generatora przerosną Państwa oczekiwania będzie wyjątkowo w tym roku możliwość złożenia wniosku e- mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednak bardzo gorąco zachęcam do składania wniosków poprzez generator, ponieważ jest on bardzo przejrzysty.  

Więcej znajdziecie Państwo w regulaminie do konkursu zamieszczonego pod niniejszą informacją.

W razie pytań służę pomocą:

58 560 18 82 lub e-mail: a.nadolna- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
  Regulamin konkursu
  Formularz wniosku 

 
DZIAŁAJ LOKALNIE TRWA NABÓR PDF Drukuj Email
niedziela, 12 maja 2013 08:22
dl_logo         

Drodzy beneficjenci

Przypominamy, iż 13 czerwca 2013 roku mija termin składania wniosków w ramach Działaj Lokalnie VIII-2013. Proszę pamiętać, iż wniosek nie zostanie złożony, a co za tym idzie nie będzie mógł być poddany pod obrady Komisji Grantowej jeżeli nie klikną Państwo ikonki z napisem „Złóż wniosek”. Przed kliknięciem jednak proszę się upewnić czy na pewno wszystko zostało prawidłowo wypełnione.

Nie mają Państwo już dużo czasu, a więc klikajcie i składajcie wnioski.

 

UWAGA!

Szczególną uwagę powinny zwrócić grupy nieformalne składające wnioski ponieważ wniosek nie zostanie złożony jeżeli Organizacja która udzieliła nam osobowości prawnej nie kliknie i nie potwierdzi autentyczności danych.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Tel. 58 560 18 82

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
sobota, 11 maja 2013 21:32

Drodzy beneficjenci Programu Działaj Lokalnie!


Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznym naborze wniosków do Działaj Lokalnie. Przypominam, iż nabór trwa od 13 maja 2013 do 13 czerwca 2013 roku, natomiast realizacja maksymalnie 6 miesięcznych projektów może trwać od 15 lipca 2013 do 15 stycznia 2014 roku.


Bardzo nam niezmiernie miło jeżeli będzie Państwa tak samo dużo jak w roku poprzednim w myśl powiedzenia „Im więcej tym lepiej”. Wszelkie dokumenty można pobrać ze strony www.chatakociewia.pl zakładka DZIAŁAJ LOKALNIE – nabory.


W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 
DZIAŁAJ LOKALNIE VIII PDF Drukuj Email
wtorek, 30 kwietnia 2013 12:53
GENERATOR WNIOSKÓW          plik

Tuż po majówce czas nadejdzie na Działaj Lokalnie. Beneficjenci kochani już dziś zachęcamy Was do udziału w konkursie. Najprawdopodobniej będzie on ogłoszony 13 maja 2013 roku.

Zmienia się nieco formuła składania wniosków ponieważ w tym roku po raz pierwszy pilotażowo wprowadzamy generator poprzez, który będziemy składać wnioski do konkursu. Dla tych, dla których generator okaże się nie do przejścia będzie możliwość złożenia wniosku e-mailem. Jednak zachęcamy do skorzystania z generatora ponieważ jest on przejrzysty i jasny. Z pewnością nie sprawi Państwu większych problemów. Pod tą informacją znajdziecie Państwo przekierowanie do generatora wniosków jednak do momentu ogłoszenia konkursu mimo zalogowania nie będą Państwo mogli złożyć wniosku.

Już dziś uprzedzamy, żeby przed kliknięciem okienka „złóż wniosek” upewnić się, że na pewno chcemy go złożyć, że mamy wszystko uzupełnione. Po kliknięciu okienka „złóż wniosek” nie będzie możliwe już wprowadzanie jakichkolwiek zmian.

Zapraszamy również do udziału w spotkaniach informacyjnych w ramach programu Działaj Lokalnie. Będą to spotkania z koordynatorem na temat założeń programu oraz postaramy się omówić generator, żeby ułatwić Państwu zmierzenie się z tą nową rzeczywistościąJ

W razie jakichkolwiek pytań w biurze służymy pomocą
   dl_logo                                                                         
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 5 z 7