opis_strony2
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 listopada 2009 01:00

ZAPROSZENIE

" Działania w obiektywie"


Jak ująć działania by zaskoczyć innych? Jeśli nie znasz na to odpowiedzi to na pewno przyda Ci się szkolenie, na które serdecznie zapraszamy. Nie może Ciebie zabraknąć!
KIEDY? 26 listopada 2009 roku tj. czwartek
GDZIE? W biurze Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia" ul. Rzeczna 18, Nowa Wieś Rzeczna, 83-200 Starogard Gdański
O KTÓREJ? W godzinach od 10.00 do 15:00
ZAKRES SZKOLENIA? Na szkoleniu zostaną dokładnie omówione kategorie konkursowe w ramach których można składać prace do Opowiedz oraz zostaną zaprezentowane różnorodne możliwości wykorzystania zdjęć i filmów, aby jak najlepiej pokazać swoje dotychczasowe osiągnięcia.
KTO PROWADZI? Szkolenie z Opowiedz poprowadzi Pan Michał Jankowski - pasjonujący się fotografią na wszelkie możliwe sposoby.


UWAGA!!!
W szkoleniu mogą wziąć udział tylko te podmioty, który realizują projekty dofinansowane w ramach Programu Działaj Lokalnie w roku 2009 i chcą opowiedzieć o swoich działaniach.
Proszę o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 23 listopada 2009 roku tj. poniedziałek do godziny 15:00. Proszę również o informację o ilości chętnych uczestników z każdej organizacji na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.