opis_strony2
Chata Kociewia
VIII Piknik sportowy MARSZ PO ZDROWIE PDF Drukuj Email
wtorek, 18 maja 2010 00:00

Zespół Szkół Publicznych, Uczniowski Klub Sportowy "Drzewiarz" oraz Sopocki Klub Lekkoatletyczny, serdecznie zapraszają na "VIII Piknik Sportowy", który odbędzie się w niedzielę 23 maja o godzinie 14:00 na placu przy Urzędzie Gminy.
Tegoroczny Piknik Sportowy rozegrany zostanie w ramach Programu "Olimpijska Energa"
W programie konkurencje sportowe w chodzie oraz biegach dla wszystkich kategorii wiekowych. Tradycyjnie już rozegrany zostanie "Marsz po Zdrowie" na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości oraz amatorów marszów z kijkami (nordic walking. Wzorem lat ubiegłych rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Więcej…
 
FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - OBOZIN PDF Drukuj Email
środa, 12 maja 2010 00:00

RADA SOŁECKA WSI OBOZIN
RADY SOŁECKIE WSI BOLESŁAWOWO, KAMIEROWSKIE PIECE, MIROWO DUŻE
ZAPRASZAJĄ
na Powiatowy Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem
„ZNAJOMOŚĆ RUCHU DROGOWEGO I BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH NA NADCHODZĄCE WAKACJE”
który odbędzie się dnia 29 maja 2010 r. w Obozinie

Więcej…
 
ZATWIERDZONO OPERACJE WYBRANE DO FINANSOWANIA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 lutego 2010 00:00

Dnia 19 lutego 2010 r. w biurze LGD odbyło się ostatnie już posiedzenie Członków Rady, związane z przeprowadzonym konkursem "Odnowa i rozwój wsi". Celem spotkania było dokonanie wyboru operacji wybranych do finansowania. Ponieważ żaden z wnioskodawców nie odwołał się od Uchwały Rady zatwierdzającej listę, Rada w drodze głosowania podjęła uchwały o wybraniu operacji do finansowania, osobno dla każdej operacji. Rada zatwierdziła dwie listy: operacji wybranych do finansowania oraz operacji niewybranych do finansowania w formie uchwały. W głosowaniu nie uczestniczyli Członkowie Rady, którzy podlegali wykluczeniu z głosowania na podstawie złożonej deklaracji. Kolejnym etapem jest przekazanie złożonych wniosków wraz z kompletną dokumentacją konkursową do Samorządu Województwa Pomorskiego. Lista operacji oraz uchwała dołączona jest w załączniku.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE NA XI WALNE ZGROMADZENIE PDF Drukuj Email
wtorek, 23 lutego 2010 00:00

ZARZĄD LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA "CHATA KOCIEWIA" ZAPRASZA WSZYSTKICH CZŁONKÓW NA XI WALNE ZGROMADZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3 MARCA 2010 ROKU (TJ. ŚRODA) O GODZ. 13.00 W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W ZBLEWIE, UL. GŁÓWNA 40.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE ZE SZKOLENIA: "PROCES PLANOWANIA PROJEKTU I PRACA METODĄ PROJEKTOWĄ W KONTEKŚCIE POK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 listopada 2009 00:00

Dnia 19 listopada 2009 roku o godzinie 9.00 odbyło się szkolenie organizowane przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia” w Nowej Wsi Rzecznej, a poświęcone było procesom planowania projektu i pracy metodą projektową w kontekście Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Spotkanie prowadziła Pani Agnieszka Małecka-Jagła.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 99 z 102