opis_strony2
Chata Kociewia
Zawieszenie konkursu składania ofert na stanowisko ds. księgowości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 września 2009 00:00

W związku ze zmianą procedury dotyczącej naboru pracownika na stanowisko ds. księgowości, zawiesza się związany z nim proces rekrutacji. Prosimy o nie skadanie ofert na w/w stanowisko.

 
Wizyta gości z Ukrainy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 sierpnia 2009 00:00

W dniu 13 lipca w przepięknie położonej Karczmie „Pod Wygodą” w Suminie mieliśmy zaszczyt gościć kilkudziesięcioosobową grupę z Ukrainy, konkretnie z Krymu. Grupa zagranicznych gości przebywała na 2-tygodniowych warsztatach z zakresu opracowywania projektów umożliwiających finansowanie przedsięwzięć rozwojowych na obszarach wiejskich. Warsztaty połączone były z wizytami studyjnymi. W trzydziestoosobowym składzie zagranicznych partnerów znaleźli się między innymi przedstawiciele samorządów, instytucji związanych z rozwojem wsi, rolnicy i przedsiębiorcy wiejscy.

Więcej…
 
KONKURS NA WYBÓR LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA DO RELIZACJI STRATEGII ROZTRZYGNIĘTY !!!! PDF Drukuj Email
piątek, 08 maja 2009 00:00

Miło mi poinformować, że Zarząd Województwa Pomorskiego wybrał Lokalne Grupy Działania z obszaru województwa pomorskiego, które będą realizować Lokalne Strategie Rozwoju w latach 2009-2013. Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” znalazła się w czołówce zakwalifikowanych organizacji do realizacji lokalnej strategii.
Oznacza to, że na rozwój obszaru objętego funkcjonowaniem naszej Lokalnej Grupy Działania zostaną przeznaczone dodatkowe środki finansowe, a uprawnieni beneficjenci z poszczególnych gmin będą mogli ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów ze środków Osi IV – Leader - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Więcej…
 
Podpisanie deklaracji partnerstwa Pomorskiej Sieci LEADER PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 sierpnia 2009 00:00

Dnia 29 lipca 2009 roku w Karczmie pod Wygodą w Suminie odbyło się spotkanie Lokalnych Grup Działania z Województwa Pomorskiego w celu podpisania deklaracji oraz przyjęcie regulaminu Pomorskiej Sieci Leader. W konferencji udział wzięli przedstawiciele z 11 Lokalnych Grup Działania.

Więcej…
 
Lista rankingowa organizacji, które otrzymały wsparcie w ramach programu Działaj Lokalnie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 maja 2009 00:00

W dniu 30 kwietnia 2009 roku w Urzędzie Gminy Starogard Gdański miało miejsce posiedzenie Komisji Grantowej w ramach programu Działaj Lokalnie VI - edycja 2009. Po długich dyskusjach na 37 złożonych wniosków zadecydowano o przyznaniu 13 dotacji dla organizacji i grup nieformalnych. Lokalna Grupa Działania czeka jeszcze na odpowiedź od podmiotów gospodarczych, do których zwróciła się z prośbą o dodatkowe wsparcie na działania w ramach programu Działaj Lokalnie. W przeciągu 2 tygodniu lista rankingowa organizacji, które otrzymały dofinansowanie może ulec więc niewielkiej zmianie. Tym organizacjom, które znalazły się w szczęśliwej "13" -serdecznie gratulujemy!!! , pozostałe zaś zachęcamy do składania w kolejnej edycji, która mamy nadzieję że zostanie ogłoszona w przyszłym roku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 99 z 100