opis_strony2
Aktualności
Protokół z posiedzenia komisji grantowej Działaj Lokalnie VI - edycja 2008- dodatkowe dofinansowa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 listopada 2008 01:00

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GRANTOWEJ DZIAŁAJ LOKLNIE VI - edycja 2008 - DODATKOWE DOFINANSOWANIE.

Dnia 23 października 2008 roku (tj. czwartek) w Urzędzie Gminy Starogard Gdański odbyło się spotkanie Komisji Grantowej. Celem spotkania było rozdysponowanie dodatkowej gotówki w wysokości 5 tysięcy złotych, którą Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia" otrzymała od Banku Spółdzielczego w Skórczu na dofinansowanie kolejnego projektu w ramach VI edycji programu "Działaj Lokalnie". Udział w posiedzeniu wzięło 9 na 14 upoważnionych do głosowania osób. Załącznikiem do protokołu jest lista obecności.

Więcej…
 
KONKURS OPOWIEDZ..... PDF Drukuj Email
piątek, 07 listopada 2008 01:00

Drodzy Państwo,

Chciałabym gorąco zachęcić do wzięcia udziału w konkursie pt. "Opowiedz..." Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ściśle związanym z programem "Działaj Lokalnie". Ten konkurs daje Wam szansę zaprezentowania się z twórczej strony zarówno przed nami jak i przed Akademią. Niech Wasze działania nie idą w niepamięć, chwalcie się tym co już osiągnęliście,a otworzą się przed Wami co raz to nowe i coraz to lepsze możliwości zmieniania czegoś w Waszej miejscowości. Nie dajcie o sobie zapomnieć!!!. Wiemy, że dokonaliście już wiele - pomogliście innym ludziom wyjść z domów i oderwać się od szarej rzeczywistości, zagospodarowaliście im czas oraz daliście im szansę pożytecznie go wykorzystać. Jak udało Wam się zrobić coś z niczego? Dlaczego z Wami niemożliwe staje się możliwe? Wspólnie pokażcie co macie najlepszego, niech inni Wam zazdroszczą!. Niech wszyscy uwierzą, że jesteście wyjątkowi! Wy zyskacie uznanie, a my dzięki Wam zyskamy przychylność Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i być może w następnych edycjach " Działaj Lokalnie" będziemy mogli Państwa jeszcze bardziej usatysfakcjonować. Zróbmy wszystko by udało Nam się osiągnąć sukces.
Więcej…
 
Dotacja z BS w Skórczu - dodtakowe dofinansowanie w ramach Działaj LOaklnie VI - edycja 2008 PDF Drukuj Email
piątek, 24 października 2008 01:00

Dzięki dotacji od Banku Spółdzielczego w Skórczu udało nam się dofinansować kolejny projekt!!!


Miło nam poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Skórczu okazał się przychylny na naszą prośbę o wsparcie w ramach Działaj Lokalnie i otrzymaliśmy 5 tysięcy złotych, które w całości postanowiliśmy przeznaczyć na projekty do programu Działaj Lokalnie. Przywróciliśmy wcześniej nie uznane przez Komisję koszty na budowę łazienki i WC o które zwróciło się z prośbą Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin oraz koszty wydruku dyplomów dla uczestników zajęć, o które wystąpiła Maltańska Służba Medyczna.

Więcej…
 
Protokół ze szkolenia nt. Działaj Lokalnie VI z dnia 30 września PDF Drukuj Email
piątek, 03 października 2008 01:00

PROTOKÓŁ ZE SZKOLENIA NT. DZIAŁAJ LOKALNIE VI Z DNIA 30 WRZEŚNIA

Dnia 30 września 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim o godzinie 15.00 odbyło się pierwsze szkolenie grantobiorców LOG. Prowadzącą szkolenie była Pani Justyna Wołoczko - koordynatorka Działaj Lokalnie w Fundacji Pokolenia w Tczewie. Podczas spotkania Pani Justyna starała się przekazać jak najwięcej informacji dotyczących opisu faktury o obiegu dotacji na kontach. Objasniła całą procedurę co do tego jak ma wyglądać konto od momentu przelania dotacji do końowego rozliczenia. Zaproponowała wzór opisu faktury oraz oświadczenia. Wzory te mogą okazać się pomocne grantobiorcom przy późniejszych rozliczeniach. Pytań było mnóstwo, ale Pani Justyna radziła sobie znakomicie. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Wszyscy rozstali się z uśmiechem na twarzy.

Sporządziła              

Joanna Nadolna          

 
Projekty Działaj Lokalnie VI- edycja 2008 ruszyły !!!! PDF Drukuj Email
środa, 10 września 2008 01:00

Projekty Działaj Lokalnie VI - edycja 2008 ruszyły!!!

Skoro to właśnie te projekty okazały się najlepsze to warto coś o nich wiedzieć...

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia101102103104105106następnaostatnia»

Strona 105 z 106