opis_strony2
Aktualności
KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE VI PDF Drukuj Email
piątek, 13 marca 2009 00:00
Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia”
we współpracy z
Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce
ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY
w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE VI”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 
I ETAP KONKURSU OPOWIEDZ ROZSTRZYGNIĘTY!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 15 stycznia 2009 00:00
W konkursie Opowiedz Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupą Działania „Chata Kociewia” wyłoniliśmy zwycięzców 1 etapu.

W kategorii I – zdjęcie lub cykl maksymalnie 5 zdjęć zwyciężyło Kółko Rolnicze w Barłożnie. Praca nosi tytuł: „ Młodzież Naszego Kociewia haftuje i gotuje tradycje na następne pokolenia przekazuje”

W kategorii III – opis z działań na stronie grantobiorcy LOG zwycięzcą jest Maltańska Służba Medyczna. Praca pt. „ POGOTOWIE NIE MOŻE - GOSPODYNI POMOŻE”

Wszystkim składającym prace serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Więcej…
 
Protokół z posiedzenia komisji grantowej Działaj Lokalnie VI - edycja 2008- dodatkowe dofinansowa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 listopada 2008 00:00

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GRANTOWEJ DZIAŁAJ LOKLNIE VI - edycja 2008 - DODATKOWE DOFINANSOWANIE.

Dnia 23 października 2008 roku (tj. czwartek) w Urzędzie Gminy Starogard Gdański odbyło się spotkanie Komisji Grantowej. Celem spotkania było rozdysponowanie dodatkowej gotówki w wysokości 5 tysięcy złotych, którą Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” otrzymała od Banku Spółdzielczego w Skórczu na dofinansowanie kolejnego projektu w ramach VI edycji programu „Działaj Lokalnie”. Udział w posiedzeniu wzięło 9 na 14 upoważnionych do głosowania osób. Załącznikiem do protokołu jest lista obecności.

Więcej…
 
KONKURS OPOWIEDZ..... PDF Drukuj Email
piątek, 07 listopada 2008 00:00

Drodzy Państwo,

Chciałabym gorąco zachęcić do wzięcia udziału w konkursie pt. „Opowiedz...” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ściśle związanym z programem „Działaj Lokalnie”. Ten konkurs daje Wam szansę zaprezentowania się z twórczej strony zarówno przed nami jak i przed Akademią. Niech Wasze działania nie idą w niepamięć, chwalcie się tym co już osiągnęliście,a otworzą się przed Wami co raz to nowe i coraz to lepsze możliwości zmieniania czegoś w Waszej miejscowości. Nie dajcie o sobie zapomnieć!!!. Wiemy, że dokonaliście już wiele - pomogliście innym ludziom wyjść z domów i oderwać się od szarej rzeczywistości, zagospodarowaliście im czas oraz daliście im szansę pożytecznie go wykorzystać. Jak udało Wam się zrobić coś z niczego? Dlaczego z Wami niemożliwe staje się możliwe? Wspólnie pokażcie co macie najlepszego, niech inni Wam zazdroszczą!. Niech wszyscy uwierzą, że jesteście wyjątkowi! Wy zyskacie uznanie, a my dzięki Wam zyskamy przychylność Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i być może w następnych edycjach „ Działaj Lokalnie” będziemy mogli Państwa jeszcze bardziej usatysfakcjonować. Zróbmy wszystko by udało Nam się osiągnąć sukces.
Więcej…
 
Dotacja z BS w Skórczu - dodtakowe dofinansowanie w ramach Działaj LOaklnie VI - edycja 2008 PDF Drukuj Email
piątek, 24 października 2008 00:00

Dzięki dotacji od Banku Spółdzielczego w Skórczu udało nam się dofinansować kolejny projekt!!!


Miło nam poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Skórczu okazał się przychylny na naszą prośbę o wsparcie w ramach Działaj Lokalnie i otrzymaliśmy 5 tysięcy złotych, które w całości postanowiliśmy przeznaczyć na projekty do programu Działaj Lokalnie. Przywróciliśmy wcześniej nie uznane przez Komisję koszty na budowę łazienki i WC o które zwróciło się z prośbą Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin oraz koszty wydruku dyplomów dla uczestników zajęć, o które wystąpiła Maltańska Służba Medyczna.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 100 z 101