opis_strony2
Aktualności
SZKOLENIE: "JAK SKUTECZNIE PISAĆ PROJEKT" PDF Drukuj Email
sobota, 28 listopada 2009 01:00

W dniu 26 listopada 2009 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. odbyło sie spotkanie dotyczące propozycji napisania wspólnego projektu partnerskiego dotyczącego organizacji targów książki połączonych z popularyzacją czytelnictwa. W spotkaniu uczestniczyło około 15 osób z różnych organizacji, również z Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia". Część teoretyczna została przedstawiona w trzech głównych punktach: finansowanie działalności, metody pracy z projektem oraz montaż finansowy. Grupa analizowała źródła finansowania, a więc skąd i jak pozyskać środki niezbędne do realizacji pomysłu, który powstał już w głowach. Ważnym etapem szkolenia była część merytoryczna, czyli ustalenie tytułu, celu i określenie rezultatów. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o dofinansowanie.

 
ZAWODY PROGRAMU "OLIMPIJSKA ENERGA" W OSIECZNEJ PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2009 01:00

W sobotę 21 listopada w Osiecznej przy pięknej słonecznej pogodzie jak na tą porę roku rozegrane zostały zawody w biegach przełajowych w ramach programu "Olimpijska Energa". W zawodach uczestniczyły reprezentacje 9 ośrodków szkolenia należących do programu w tym reprezentacja gospodarzy, Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej. W Osiecznej rozpoczął się cały cykl imprez, które będą przeprowadzane na przestrzeni całego roku w każdym ośrodku (miejscowości) należącym do programu.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE ZE SZKOLENIA: "PROCES PLANOWANIA PROJEKTU I PRACA METODĄ PROJEKTOWĄ W KONTEKŚCIE POK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 listopada 2009 01:00

Dnia 19 listopada 2009 roku o godzinie 9.00 odbyło się szkolenie organizowane przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia" w Nowej Wsi Rzecznej, a poświęcone było procesom planowania projektu i pracy metodą projektową w kontekście Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Spotkanie prowadziła Pani Agnieszka Małecka-Jagła.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 listopada 2009 01:00

ZAPROSZENIE

" Działania w obiektywie"


Jak ująć działania by zaskoczyć innych? Jeśli nie znasz na to odpowiedzi to na pewno przyda Ci się szkolenie, na które serdecznie zapraszamy. Nie może Ciebie zabraknąć!
KIEDY? 26 listopada 2009 roku tj. czwartek
GDZIE? W biurze Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia" ul. Rzeczna 18, Nowa Wieś Rzeczna, 83-200 Starogard Gdański
O KTÓREJ? W godzinach od 10.00 do 15:00
ZAKRES SZKOLENIA? Na szkoleniu zostaną dokładnie omówione kategorie konkursowe w ramach których można składać prace do Opowiedz oraz zostaną zaprezentowane różnorodne możliwości wykorzystania zdjęć i filmów, aby jak najlepiej pokazać swoje dotychczasowe osiągnięcia.
KTO PROWADZI? Szkolenie z Opowiedz poprowadzi Pan Michał Jankowski - pasjonujący się fotografią na wszelkie możliwe sposoby.

Więcej…
 
Szkolenie: "Proces planowania projektu i praca metodą projektową w kontekście POKL" PDF Drukuj Email
czwartek, 12 listopada 2009 01:00

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku, zaprasza na szkolenie pt. "Proces planowania projektu i praca metodą projektową w kontekście POKL".

Odbędzie się ono w dniu 19 listopada (od godz 9:00 do 16:30) w siedzibie Lokalnej Grupy Działania , Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18 (za świetlicą wiejską). Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Małecka - Jagła. Szkolenie jest bezpłatne!

Zgłoszenia, do dnia 16 listopada, prosimy przesyłać na numer faksu + 58 340 12 13 lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszeniowy


Zapraszamy!

 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 95 z 103