opis_strony2
Aktualności
ROK KOCIEWSKI 2010 PDF Drukuj Email
niedziela, 27 grudnia 2009 00:00

Dnia 25 listopada 2009 roku w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Świeciu odbyło się 4 robocze spotkanie poświęcone tematyce organizacji Kongresu Kociewskiego a w szczególności I Zjazdu Kociewiaków. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele powiatów świeckiego, starogardzkiego i tczewskiego, organizacji pozarządowych zainteresowanych zorganizowaniem ów przedsięwzięć oraz członkowie 3 Lokalnych Grup Działania z terenu Kociewia, tzn. LGD „Wstęga Kociewia”, LGD „Chata Kociewia” i gospodarz spotkania LGD „Gminy Powiatu Świeckiego” w osobie Pana Prezesa Zdzisława Plewa.

Więcej…
 
BEZPŁATNE DORADZTWO PDF Drukuj Email
niedziela, 13 grudnia 2009 00:00

W ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Chata Kociewia”
prowadzi bezpłatne doradztwo w biurze:
„Chaty Kociewia”
w Nowej Wsi Rzecznej
ul. Rzecznej 18
83-200 Starogard Gd.

Doradztwo prowadzone jest w ramach działania 4.31 „Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania” PROW na lata 2007-2013.
Ustalanie terminu i godziny spotkań może odbywać się telefonicznie, do czego Państwa zachęcamy, pozwoli to na sprawną współpracę. Czekamy na Państwa w biurze oraz pod numerem tel.: 058 56 018 82.
Zapraszamy!

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 
SZKOLENIE: "PRZYGOTOWANIE WNIOSKÓW APLIKACYJNYCH W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO" PDF Drukuj Email
wtorek, 01 grudnia 2009 00:00

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku, we współpracy z Lokalna Grupą Działania "Chata Kociewia", zaprasza na szkolenie pt. „Przygotowanie wniosków aplikacyjnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”. Odbędzie się ono w siedzibie LGD "Chata Kociewia" Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18, w godzinach od 9:00 do 16:30 w dniach 9 i 14 grudnia (łącznie dwa dni szkoleniowe).

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU DRUGIEGO SPOTKANIA!!!
Więcej…
 
SZKOLENIE: "JAK SKUTECZNIE PISAĆ PROJEKT" PDF Drukuj Email
sobota, 28 listopada 2009 00:00

W dniu 26 listopada 2009 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. odbyło sie spotkanie dotyczące propozycji napisania wspólnego projektu partnerskiego dotyczącego organizacji targów książki połączonych z popularyzacją czytelnictwa. W spotkaniu uczestniczyło około 15 osób z różnych organizacji, również z Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia". Część teoretyczna została przedstawiona w trzech głównych punktach: finansowanie działalności, metody pracy z projektem oraz montaż finansowy. Grupa analizowała źródła finansowania, a więc skąd i jak pozyskać środki niezbędne do realizacji pomysłu, który powstał już w głowach. Ważnym etapem szkolenia była część merytoryczna, czyli ustalenie tytułu, celu i określenie rezultatów. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o dofinansowanie.

 
ZAWODY PROGRAMU "OLIMPIJSKA ENERGA" W OSIECZNEJ PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2009 00:00

W sobotę 21 listopada w Osiecznej przy pięknej słonecznej pogodzie jak na tą porę roku rozegrane zostały zawody w biegach przełajowych w ramach programu „Olimpijska Energa”. W zawodach uczestniczyły reprezentacje 9 ośrodków szkolenia należących do programu w tym reprezentacja gospodarzy, Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej. W Osiecznej rozpoczął się cały cykl imprez, które będą przeprowadzane na przestrzeni całego roku w każdym ośrodku (miejscowości) należącym do programu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 92 z 100