opis_strony2
Aktualności
KONFERENCJA TWORZENIE I ROZWÓJ MIKROPRZEDSIĘBIORSTW PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 maja 2010 00:00

Jeżeli jesteś mikroprzedsiębiorcą i nie zatrudniasz więcej niż 8 osób, jeżeli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub rozwijać swoją firmę i działasz w obrębie 14 gmin powiatu starogardzkiego oraz kościerskiego (tj. Gminy Liniewo, Stara Kiszewa), zapraszamy do uczestnictwa w konferencji dotyczącej „Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw”, działanie to realizowane jest w ramach Osi 4 LEADER  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Konferencja odbędzie się dnia 25 maja 2010 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy w Starogardzie Gd., ul. Sikorskiego 9 (sala narad, I piętro).

Program spotkania:

1. Wytyczne w ramach konkursu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” – prezentacje: Katarzyna Jasińska, Katarzyna Kotewicz Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego;

2. Kryteria i Ekonomiczny Plan Operacji – przedstawiciel Agencji Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni.

 
REKONSTRUKCJA GRODZISKA ŚREDNIOWIECZNEGO W MIEJSCOWOŚCI OWIDZ PDF Drukuj Email
piątek, 21 maja 2010 00:00

"REKONSTRUKCJA GRODZISKA ŚREDNIOWIECZNEGO W MIEJSCOWOŚCI OWIDZ – GMINA STAROGARD GDAŃSKI"
Projekt obejmuje swoim zakresem rekonstrukcję średniowiecznego grodziska w Owidzu i stworzenie wokół niego nowej atrakcji turystycznej regionu o walorach unikalnych w skali całego województwa pomorskiego. W ramach projektu powstanie 45 000 m2 powierzchni nowego obiektu turystycznego, na który będą składały się następujące elementy:

Więcej…
 
LISTA OPERACJI, KTÓRE PRZESZŁY OCENĘ ZGODNOŚCI Z LSR PDF Drukuj Email
piątek, 21 maja 2010 00:00

Przedstawiamy Państwu listę operacji, które zostały ocenione pod zwgledem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju. Lista dotyczy wniosków złożonych w ramach konkursu nr 2 ogłoszonego dnia 31 marca 2010 roku na działanie MAŁE PROJKTY. Dokument ten zawiera wykaz operacji, które przeszły tą ocenę pozytywnie - jest ich 21 pozycji, oraz operacje, które otrzymały negatywną ocenę - jest 1 pozycja.

Więcej…
 
VIII Piknik sportowy MARSZ PO ZDROWIE PDF Drukuj Email
wtorek, 18 maja 2010 00:00

Zespół Szkół Publicznych, Uczniowski Klub Sportowy "Drzewiarz" oraz Sopocki Klub Lekkoatletyczny, serdecznie zapraszają na "VIII Piknik Sportowy", który odbędzie się w niedzielę 23 maja o godzinie 14:00 na placu przy Urzędzie Gminy.
Tegoroczny Piknik Sportowy rozegrany zostanie w ramach Programu "Olimpijska Energa"
W programie konkurencje sportowe w chodzie oraz biegach dla wszystkich kategorii wiekowych. Tradycyjnie już rozegrany zostanie "Marsz po Zdrowie" na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości oraz amatorów marszów z kijkami (nordic walking. Wzorem lat ubiegłych rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Więcej…
 
FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - OBOZIN PDF Drukuj Email
środa, 12 maja 2010 00:00

RADA SOŁECKA WSI OBOZIN
RADY SOŁECKIE WSI BOLESŁAWOWO, KAMIEROWSKIE PIECE, MIROWO DUŻE
ZAPRASZAJĄ
na Powiatowy Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem
„ZNAJOMOŚĆ RUCHU DROGOWEGO I BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH NA NADCHODZĄCE WAKACJE”
który odbędzie się dnia 29 maja 2010 r. w Obozinie

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia81828384858687888990następnaostatnia»

Strona 86 z 98