opis_strony2
Aktualności
VIII Piknik sportowy MARSZ PO ZDROWIE PDF Drukuj Email
wtorek, 18 maja 2010 00:00

Zespół Szkół Publicznych, Uczniowski Klub Sportowy "Drzewiarz" oraz Sopocki Klub Lekkoatletyczny, serdecznie zapraszają na "VIII Piknik Sportowy", który odbędzie się w niedzielę 23 maja o godzinie 14:00 na placu przy Urzędzie Gminy.
Tegoroczny Piknik Sportowy rozegrany zostanie w ramach Programu "Olimpijska Energa"
W programie konkurencje sportowe w chodzie oraz biegach dla wszystkich kategorii wiekowych. Tradycyjnie już rozegrany zostanie "Marsz po Zdrowie" na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości oraz amatorów marszów z kijkami (nordic walking. Wzorem lat ubiegłych rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Więcej…
 
FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - OBOZIN PDF Drukuj Email
środa, 12 maja 2010 00:00

RADA SOŁECKA WSI OBOZIN
RADY SOŁECKIE WSI BOLESŁAWOWO, KAMIEROWSKIE PIECE, MIROWO DUŻE
ZAPRASZAJĄ
na Powiatowy Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem
„ZNAJOMOŚĆ RUCHU DROGOWEGO I BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH NA NADCHODZĄCE WAKACJE”
który odbędzie się dnia 29 maja 2010 r. w Obozinie

Więcej…
 
LISTA WNIOSKÓW ZŁOŻONYCH W RAMACH KONKURSU "MAŁE PROJEKTY" PDF Drukuj Email
wtorek, 04 maja 2010 00:00

LISTA WNIOSKÓW

złożonych w siedzibie LGD Chata Kociewia w ramach konkursu nr:…2

Więcej…
 
SPOTKANIE POMORSKIEJ SIECI LEADER PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 kwietnia 2010 00:00
27 kwietnia w Przetoczynie odbyło się spotkanie Pomorskiej Sieci Leader. Warsztaty wymiany doświadczeń pomiędzy pomorskimi Lokalnymi Grupami Działania połączono ze spotkaniem Rady PSL. Podczas spotkania omówiono najważniejsze problemy LGD związane z funkcjonowaniem, jednocześnie wymieniając się doświadczeniami, związanymi z wdrażaniem Lokalnych Strategii Rozwoju np. procedury, uwagi dotyczące małych projektów, i tym podobne zagadnienia. Jednym z tematów zaplanowanych do omówienia było przedstawienie oczekiwań LGD wobec Pomorskiej Sieci Leader i prezydium, oraz współpraca z KSOW, a w szczególności współfinansowanie udziału w targach, potrzeby szkoleniowe LGD, możliwości funkcjonowania działań LGD. Bardzo ważnym punktem spotkania okazał się temat „współpracy”, dialogu z Urzędem Marszałkowskim – co zrobić aby usprawnić Leadera. Przedstawiciele LGD jednogłośnie zadecydowali, iż wystosują pismo z prośbą do UM o ułatwienie, bądź wyjaśnienie niektórych procedur. Inne ważne kwestie to wybór zastępcy przedstawiciela pomorskiej sieci do grupy tematycznej ds. Leader przy KSOW, zawartość strony www PSL oraz plan działania sieci na najbliższe miesiące. Na zakończenie zaproponowano, aby tego typu spotkania odbywały się cykliczne średnio co 2 miesiące.
 
ZAPROSZENIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU PDF Drukuj Email
czwartek, 01 kwietnia 2010 00:00

Dnia 5 i 6 maja 2010 roku w Starej Kiszewie w ośrodku "Wrota Kaszub" odbedzie się szkolenie, skierowane dla członków Rady, Zarządu oraz pracowników Lokalnej Grupy Działania "Chata Kociewia".

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00, osobą prowadzącą szkolenie jest Pan Ryszard Zarudzki.

Serdecznie zapraszamy od wziecia udziału w szkoleniu.

 
«pierwszapoprzednia81828384858687888990następnaostatnia»

Strona 85 z 97